Суддя-колядник за місяць голодування схуднув на 14 кілограм

Четвер, 25 лютого 2010, 20:10

Екс-суддя Ігор Зварич "уже 35 днів поспіль не вживає нічого, окрім води з крана у своїй камері" у Львівському СІЗО.

Про це повідомила прес-секретар адвокатів Зварича Тетяна Турчина.

"За цей час значно погіршилося його самопочуття. Він постійно скаржиться на запаморочення, болі в хребті, пересихання в роті, болі в серці, слабкість", - сказала вона.

"Лікарі фіксують в Ігоря Зварича підвищений тиск, а від початку голодування, з 20 січня, Ігор Зварич втратив близько 14 кг ваги", - розповіла Турчина.

Вона також наголосила, що "ні прокуратура, ні СІЗО не відреагували на голодування та вимоги Зварича, якого і надалі допитують у холодних сирих приміщеннях, що ускладнює процес ознайомлення екс-судді з матеріалами кримінальної справи".

Прес-секретар також повідомила, що 4 березня у Львівському окружному суді відбудеться попереднє слухання справи за позовом Зварича до екс-президента Віктора Ющенка, голови СБУ Валентина Наливайченка, генпрокурора Олександра Медведька.

Як відомо, наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адмінсуду Львова Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах.

Під час обшуків за місцем роботи і проживання голови суду і шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду співробітники СБУ і Генпрокуратури вилучили 1 млн. доларів США і 2 млн. грн.

30 грудня 2009 року заступник генпрокурора Віталій Щоткін заявив, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно Зварича по 8 епізодах одержання хабарів.

З 20 січня Зварич оголосив безстрокове голодування "на знак протесту проти свавілля, беззаконня" високопосадовців: Ющенка, Медведька та його заступників, а також Наливайченка.

УНІАНpowered by lun.ua