Син прокурора Дніпропетровська відмовляється розповісти про потрійне вбивство

П'ятниця, 12 листопада 2010, 21:58
Син прокурора одного з районів Дніпропетровська, який збив на автомобілі 3 жінок, категорично відмовляється давати свідчення слідству.
   
Про це заявив перший заступник прокурора Запорізької області Олександр Попович, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами Поповича, цією справою за вказівкою Генпрокуратури "займаються найкращі слідчі ГУ УМВС в Запорізькій області".

"За ходом слідства безпосередньо стежить прокуратура Запорізької області", - зазначив він.

"Підозрюваний в наїзді автомобілем на 3 жінок затриманий 28 жовтня. Йому було пред'явлено звинувачення. На сьогоднішній день він перебуває під вартою. Питання його звільнення на підписку про невиїзд сьогодні не розглядається" - зазначив Попович.
 
Також заступник прокурора Запорізької області повідомив, що "затриманий відмовляється давати свідчення слідству і брати участь в слідчих діях і деяких експертизах".

"Підозрюваний має на це право, згідно з Конституцією. Можливо, таким чином, він вирішив себе захищати. Правда, проведення ряду експертиз: автотехнічної або дактилоскопічної, не залежить від його волі. Слідство робить все можливе, щоб встановити істину", - підкреслив Попович.

За словами першого заступника прокурора Запорізької області, "слідство буде завершено протягом 2 місяців, відведених законом".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування