На місце Грача прийшла жінка

1 перегляд
Субота, 15 січня 2011, 17:24

Пленум кримського республіканського комітету Компартії обрав першим секретарем рескому члена центрального комітету КПУ Наталію Штепу.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на прес-службу кримської організації КПУ.

Конференція обрала новий склад рескому, після чого відбувся пленум, на якому були обрані члени бюро, секретарі рескому, затверджені завідувачі відділів.

Зокрема, членами бюро вибрані 13 осіб, з яких один - перший секретар рескому (Штепа) і 4 - секретарі рескому (Олександр Іванов, Олексій Нестеренко, Ірина Мухоморіна та Тетяна Єжова).

Депутат Верховної Ради Леонід Грач (позафракційний), що раніше очолював реском, заявив, що був і залишається комуністом і як парламентар буде допомагати партійній організації в Криму та підтримувати її.

Делегати конференції також ухвалили постанову, якою вирішили відновити в лавах Компартії Леоніда Грача та Юрія Аксютіна і попросили Центральну Контрольну Комісію КПУ прийняти аналогічне рішення.

"Виходячи з того, що Грач, Аксютін ніколи не порушували програму і статут Компартії, багато років їх активно захищали, вказували на основні помилки, які завели партію в глухий кут, вважаємо, що виключення товаришів відбулося з грубими порушеннями і незаслужено", - йдеться в документі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як відомо, 16 грудня президія центрального комітету КПУ виключила Грача з партії, а також із фракції КПУ в парламенті.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua