Ар’єв пояснив, чому відмовився від охорони

Середа, 19 січня 2011, 10:33

Депутат від "Народної самооборони" Володимир Ар’єв вважає охорону неефективною і такою, що привертає зайву увагу.

Про це він сказав газеті "Комерсант-Україна", пояснюючи відмову від охорони Міністерства внутрішніх справ.

"Охорону я вважаю неефективною - вона лише привертає зайву увагу, і в результаті, якщо раптом відбудеться щось серйозне, постраждає ще й охорона", - пояснив Ар’єв.

Разом із тим він висловив подив появою повідомлення МВС про те, що Ар’єв своїми діями "ускладнює проведення правоохоронцями певних заходів щодо попередження "озвученого замаху" і не сприяє подальшому розслідуванню".

Депутат заявив, що в нього "нормальний контакт" із Управлінням із боротьбі з оргзлочинністю (УБОЗ), співробітники якого вивчають інформацію про можливий замах.

"Не знаю, хто поширив цю інформацію, але УБОЗ надає мені необхідну допомогу, за що я їм вдячний. Можливо, людина (яка готувала повідомлення) просто не знає, що йде нормальна співпраця для забезпечення необхідного рівня безпеки", - сказав Ар’єв.

Як відомо, раніше заявлялося про можливий замах на народних депутатів Володимира Ар’єва та Олеся Донія.

У вівторок, 18 січня, МВС повідомило, що проводить перевірку цієї інформації, для чого правоохоронці спілкувалися з Ар'євим. Але той не назвав, від кого дізнався про можливий замах, і відмовився від охорони.powered by lun.ua