Табачник "провів" обговорення мовної концепції заднім числом?

Понеділок, 24 січня 2011, 17:10

Міністерство освіти провело обговорення Концепції мовної освіти в Україні заднім числом, заявляє громадський рух "Не будь байдужим!".

За спостереженням руху, у ніч із 23 на 24 січня з сайту Міносвіти прибрали повідомлення про те, що обговорення проекту згаданої Концепції розпочалося 27 грудня 2010 року, а з’явилася інформація, що пропозиції та зауваження приймалися з серпня 2010 року до 20 січня 2011 року.

Зараз на сайті Міносвіти справді розміщене датоване 20 січня повідомлення: "з серпня 2010 року до 20 січня п.р. тривав прийом пропозицій та зауважень від громадськості щодо проекту Концепції мовної освіти, який було розміщено на офіційному веб-сайті у рубриці "Громадське обговорення".

Як зазначається, до міністерства надійшла велика кількість пропозицій та зауважень, які розглядатимуться та узагальнюватимуться членами робочої групи на черговому засіданні.

Громадський рух "Не будь байдужим!" наводить скріншот старої сторінки МОНМС від 23 січня 2011 року, з якої випливає, що обговорення почалось 27 грудня, а не "у серпні".

 

А зараз - так:

 

Як повідомлялося, 21 січня представники наукової еліти України оприлюднили відкритий лист до міністра культури й освіти Дмитра Табачника, в якому заявляли, що Концепція мовної освіти в Україні, запропонована міністерством, спрямована на русифікацію освіти.

"В разі її прийняття Концепція внесе хаос в систему освіти, загальмує її розвиток і поглибить розкол українського суспільства на мовно-культурному ґрунті", - йдеться в листі.

Його підписали почесний президент Києво-Могилянської академії В'ячеслав Брюховецький, професор Києво-Могилянської академії Володимир Панченко, посол Юрій Щербак, професор Університету ім. Карпенка-Карого Вадим Скуратівський та соціолінгвіст, доктор філологічних наук Лариса Масенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування