В "Регіонах" заявляють, що Яценюку немає про що поговорити

2 перегляди
Понеділок, 31 січня 2011, 22:05

У Партії регіонів немає планів скоротити склад Верховної Ради до 350 народних депутатів.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов, коментуючи відповідну заяву лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка.

"Складається таке враження, що у людини немає більше про що поговорити. Щоб його помітили, і щоб створити інформаційний привід, він робить такі заяви. Якби Яценюк хотів чимось займатися, міг би висловлюватися по більш актуальним проблемам", - цитує "регіонала" Gazeta.ua.

За словами депутата, питання зміни кількості депутатів не на часі.

"Пройде не один рік до того моменту. Конституцію треба вдосконалювати. Президент про це говорив. Але цей процес довгий. Треба створювати конституційну колегію, обговорювати в суспільстві. Може виникнути багато різних питань. До речі, у нас є результати референдуму 2000 року, народ сказав, щоб у парламенті було 300 депутатів", - нагадав Зубанов.

"Регіонал" зауважив, що зараз не варто проводити всенародний референдум з приводу внесення змін до Конституції.

"Все одно все закінчиться в парламенті. Бо він повинен внести і впровадити зміни до Конституції. Якщо є бажання витратити народні гроші, то можна провести референдум. Я думаю, потрібно не викидати кошти, а приймати рішення в парламенті. Внести подібну ініціативу може як президент, так і група народних депутатів", - додав політик.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua