БЮТ продовжує домагатися Азарова, Литвин – боронити його

5 переглядів
Понеділок, 14 березня 2011, 12:19

Фракція БЮТ-"Батьківщина" хоче заслухати прем’єр-міністра Миколи Азарова в рамках години запитань до уряду у п’ятницю.

Таку позицію озвучив лідер фракції Іван Кириленко на погоджувальній раді в понеділок.

"Можна було б заслухати керівника уряду з загальною інформацією, як виглядає Україна за підсумками року і які стратегічні завдання ставляться на цей рік", - сказав він.

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Литвин нагадав, що для заслуховування прем’єр-міністра передбачено окрему процедуру, тому він попросив опозицію або зареєструвати відповідну постанову, або визначитися з іншим членом уряду, а після того прямо поставити запитання прем’єру.

"Якщо прем’єр-міністр буде в Києві, то він буде присутній (у Верховній Раді в п’ятницю) – і, як ми раніше домовлялися, півгодини буде відведено на запитання до конкретного урядовця, а далі можна буде поставити будь-кому з присутніх членів уряду", - сказав спікер.

Як відомо, на погоджувальній раді минулого пленарного тижня опозиційні фракції так само вимагали звіту прем’єр-міністра Миколи Азарова, а спікер говорив, що на це передбачена окрема процедура й просив визначити іншого доповідача від Кабміну.

У результаті, у п’ятницю, 4 березня, на запитання депутатів у парламенті відповідав міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"Українська правда".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua