Українське радіомовлення на закордон повернули до життя

Середа, 1 червня 2011, 16:10

Держкомітет телебачення та радіомовлення призупинив ліквідацію української редакції Всесвітньої служби радіомовлення України.

Відповідний наказ голова Комітету Юрій Плаксюк підписав 30 травня, повідомляє сайт відомства.

У документі зазначається, що керівництво Національної радіокомпанії прийняло "помилкове рішення щодо суттєвого скорочення обсягів програм іномовлення Українського радіо".

Гендиректора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова попередили про відповідальність за скорочення обсягів програм іномовлення.

У Держкомтелерадіо створено комісію з розгляду підстав скорочення обсягів іномовлення Українського радіо та шляхів здійснення реорганізації Дирекції іномовлення.

Як відомо, 25 травня за рішенням Аврахова українська редакція Всесвітньої служби радіомовлення України припинила мовлення на зарубіжні країни.

Натомість у рамках Дирекції інформаційного мовлення НРКУ створена редакція мовлення на закордон, яку очолив Михайло Білецький, зазначає "Телекритика".

Світовий конгрес українців просив українську владу скасувати рішення про припинення мовлення української редакції ВСРУ.powered by lun.ua