Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Тимошенко звинувачують Генпрокуратуру у "махлюванні"

Четвер, 2 червня 2011, 17:39

Генпрокуратура свідомо перекрутила слова Юлії Тимошенко про ненадання їй дозволу виїхати в Брюссель.

Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко у відповідь на заяву прес-служби ГПУ.

Власенко нагадав, що стаття 129 Кримінально-процесуального кодексу України зобов’язує слідчого вирішити питання, порушені у клопотанні звинуваченого та її захисту, протягом 3 діб.

"Ми подали клопотання про виїзд у Брюссель 25 травня – з копіями запрошень, а 27 травня – вже з оригіналами. Триденний термін уже вийшов...Слідчий переніс вирішення цього питання "на колись". Це пряме порушення закону", - зазначив він.

Він запропонував прес-службі ГПУ та особисто слідчому Нечвоглоду уважно переслухати чи перечитати інформацію, яку Тимошенко повідомила журналістам на виході з Генпрокуратури, "і спробувати знайти в ній хоч одне слово, яке не відповідає дійсності", повідомляє прес-служба БЮТ.

У повідомленні також наводиться цитата Тимошенко: "Так, як передбачається законом, слідчий зобов’язаний протягом трьох днів дати відповідь: чи відпускають вони мене до Брюсселю".

"Але сьогодні він сказав, що мені не дано дозвіл на поїздку до Брюсселю. Тобто три дні пройшло, але дозвіл вони не дали", - дослівно сказала лідер БЮТ.

"Прокуратура знову свідомо бреше. Приклад показав особисто генпрокурор Віктор Пшонка минулої п’ятниці в ефірі телеканалу "Інтер", далі це підхопив його перший заступник Ренат Кузьмін на трибуні Верховної Ради, а тепер і прес-служба ГПУ разом з Нечвоглодом дозволяють собі махінації і махлювання", - заявив Власенко.

За його словами, у п'ятницю захист Тимошенко подасть нове клопотання про надання їй дозволу відвідати Брюссель для участі у саміті Європейської народної партії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: