Адвокат Корнійчука вважає, що його суд буде показовим

Середа, 20 липня 2011, 20:42

Відмова від подальшого допиту свідків у справі колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнийчука пов`язана з достатньою кількістю доказів його невинності.

Про це заявив адвокат екс-чиновника Ігор Фомін, передає УНІАН.

"Зараз в суді ми навіть перестали ставити питання свідкам, бо вже всі докази у цій справі ми вважаємо зібраними. Нам залишилося допитати тільки експерта щодо нарахування збитку і того, які дії Корнийчука спричинили цей збиток", - сказав Фомін.

Адвокат повідомив, що на даному етапі допитано всіх свідків звинувачення.

"На наш погляд, абсолютно очевидним є факт незаконного порушення щодо нього кримінальної справи. Цей факт посилюється тим, що його було незаконно заарештовано", - додав він.

"За тих обставин, що є, абсолютно безперечних, на мою думку, за відсутності в його діях складу злочину, вирок буде дуже важливий не тільки для нього, а й для інших справ. Ми розумітимемо, яким шляхом піде правосуддя України у справах, які ми називаємо політичними", - заявив Фомін.

Як відомо, кримінальну справу щодо Корнійчука було порушено Генпрокуратурою 22 грудня 2010 року за частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).

Колишньому першому заступникові керівника Мінюсту висунуто звинувачення в зловживанні службовим становищем при проведенні держзакупівель.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.