Януковича пікетує батальйон чорнобильців

П'ятниця, 8 липня 2011, 19:24

Адміністрацію президента пікетують ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди війни, бійці 731 окремого батальйону спеціального захисту з вимогою захисту своїх соціальних прав.

Про це повідомив один із учасників акції Олександр Голуб, передає УНІАН.

"На сьогодні, із двох складів батальйону, в кількості 750 чоловік в живих залишилось близько 100 чоловік, які є інвалідами та мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1-ї категорії та статус інвалідів війни відповідних груп, в залежності від ступеня захворюваності", - розповів він.

"Після неодноразових, особистих зустрічей наших представників з керівництвом уряду держави та Верховної Ради та залишенням без розгляду і вирішення ними низки соціальних питань та в порушення щодо нас Конституції та ущемлення і звуження в останній час наших законних прав та інтересів ми змушені були з 29 червня 2011 року розпочати безстрокове цілодобово пікетування адміністрації президента", - зазначив Голуб.

Він наголосив, що учасники проводять акцію позмінно у кількості 10-15 осіб.

Також Голуб повідомив, що на початку пікетування до них вийшли представники адміністрації президента, яким було передані вимоги пікетувальників.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: