Азаров не розуміє, чому образився Литвин

П'ятниця, 23 вересня 2011, 11:31

Прем'єр Микола Азаров не бачить причин для докорів з боку спікера Володимира Литвина.

Про це він заявив, коментуючи відмову Литвина проводити годину уряду і розглядати урядові законопроекти.

Після участі у засіданні оргкомітету з підготовки українських спортсменів до участі в Олімпійських іграх і чемпіонатах, Азаров заявив:

"Ви бачите, де я перебуваю? Ви вважаєте це питання не вартим уваги прем'єр-міністра?".

"На засідання дня уряду був направлений віце-прем'єр-міністр Борис Вікторович Колесніков. А в залі були присутні всі міністри, які відповідали за розгляд питань, включених до порядку денного", - додав прем'єр, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Азаров пояснив, що перший віце-прем'єр Андрій Клюєв перебуває в Алмати на зустрічі міністрів економіки країн СНД, ще один віце-прем'єр (ймовірно, Сергій Тігіпко) зараз у Вашингтоні на щорічній сесії Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

"Уряд дуже серйозно налаштований на роботу з парламентом. Він буде взаємодіяти, і я не бачу причин для докорів уряду в даному випадку", - зазначив він.

Як відомо, Литвин у п'ятницю скасував "годину запитань до уряду", пояснивши це тим, що Азаров і Тігіпко не прийшли до Верховної Ради.

У зв'язку з цим спікер запропонував на наступному пленарному тижні не розглядати законопроекти Кабміну.powered by lun.ua