Кравчук розповів, коли з'явиться Асамблея для зміни Конституції

6 переглядів
Субота, 19 листопада 2011, 12:19

Конституційна Асамблея з підготовки змін до Основного Закону буде створена у грудні 2011 року - січні 2012 року.

Про це повідомив екс-президент, керівник науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук у п’ятницю на прес-конференції, передає УНІАН.

Кравчук зауважив, що головна проблема полягатиме у визначенні складу Конституційної Асамблеї, до якої має увійти близько 100 осіб.

"Ми вже практично завершили роботу над трьома важливими документами: концепція утворення Конституційної Асамблеї, положення про Конституційну Асамблею. І третій документ – робочий, внутрішній", – повідомив керівник групи.

Він також зазначив, що орієнтовно 7 грудня відбудеться зібрання, на якому буде остаточно затверджено і передано ці документи президенту.

"Таким чином можна буде говорити, що перший етап роботи над утворенням Конституційної Асамблеї ми вже пройдемо", – сказав екс-президент.

Як повідомлялося, 21 лютого 2011 року президент Віктор Янукович підписав указ про підтримку ініціативи Кравчука щодо створення Конституційної Асамблеї для підготовки змін до Конституції.

Янукович створив науково-експертну групу з підготовки Конституційної Асамблеї. Група має узяти до відома запропоновану Кравчуком концепцію реформування Конституції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua