ТИМОШЕНКО ОГОЛОСИЛА ГОЛОДУВАННЯ

Вівторок, 24 квітня 2012, 14:07

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка утримується в Качанівській виправній колонії в Харкові, оголосила голодування з 20 квітня.

Про це заявив її захисник Сергій Власенко журналістам біля стін колонії у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Юлія Тимошенко оголосила голодування", - сказав він.

За словами Власенка, голодування Тимошенко – це протест проти того, що відбувається в країні, й того, що відбувається з нею в місцях позбавлення волі.

Адвокат заявив, що в Тимошенко на руках синці й гематома на животі після транспортування з колонії в ЦКЛ№5 "Укрзалізниці" 20 квітня.

"У неї всі руки в синцях і величезна гематома на животі, яку досі видно, незважаючи на те, що пройшло 4 дні", - сказав Власенко.

Він спростував інформацію прокурора Харківської області Геннадія Тюріна про те, що Тимошенко відмовилася від медекспертизи.

"Судово-медичний експерт у присутності чергового лікаря, у присутності наглядового прокурора Краснолобова, у присутності керівника медичної частини Качанівської колонії Цюри зафіксували наявність у Тимошенко тілесних ушкоджень і пообіцяли внести це в картку", - сказав Власенко.

"Ви розумієте, що проконтролювати це Юлія Тимошенко не може", - додав він.

Адвокат упевнений, що саме через пошкодження його два дні не допускали до екс-прем'єра.

"Тепер зрозуміло, чому не допускали два дні до неї захисників, чому нікого не пускали в лікарню до Тимошенко й чому Моісеєнко (перший заступник голови Мінздоров’я Раїса Моісеєнко) говорить те, що вона говорить", - зазначив Власенко.

За його словами, Тимошенко насильно шпиталізували двоє співробітників колонії під керівництвом першого заступника начальника колонії Коваленка.

Захисник підкреслив, що екс-прем'єр не може вставати з ліжка.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування