За інформацію про дніпропетровських терористів обіцяють 2 мільйони

5 переглядів
Субота, 28 квітня 2012, 14:29

Президент Віктор Янукович заявляє, що місцева влада виділить 2 мільйони гривень винагороди тим, хто допоможе знайти організаторів вибухів у Дніпропетровську.

Як передає УНІАН, про це він сказав журналістам у Дніпропетровську, говорячи про підсумки засідання координаційної ради, створеної після вибухів 27 квітня.

"Ми добре розуміємо, що ми зобов’язані знайти злочинців у якнайкоротший термін. Вони повинні понести покарання", - сказав Янукович.

За його словами, необхідно також з’ясувати мотиви цього злочину.

Янукович також дав високу оцінку фахівцям, які входять до слідчої групи, що розслідує вибухи у Дніпропетровську.

Президент повідомив, що кількість версій теракту значно зменшилась.

"Ті версії, які раніше відпрацьовувалися, залишаються. Але їхня кількість набагато зменшилась. Є напрямки, по яких слідство просунулось достатньо глибоко", - заявив Янукович.

Він зазначив, що використовуються всі можливості для розкриття цих терактів. За його словами, оперативно-слідча група консультується із спецслужбами суміжних країн, а також співпрацює з ними в ході слідства.

Крім того, Янукович доручив голові Дніпропетровської облдержадміністрації Олександру Вілкулу спільно з Кабінетом міністрів вирішити питання про виділення матеріальної допомоги потерпілим від вибухів.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це він сказав під час візиту до лікарні ім.Мечникова.

За словами Януковича, розмір допомоги буде залежати від ступеня тяжкості отриманих травм.

powered by lun.ua