"Підривники із Дніпра" вимагали 4,5 мільйона

Четвер, 31 травня 2012, 19:51

Особи, які організували в квітні вибухи в Дніпропетровську, вимагали виплатити їм 4,5 мільйонів доларів.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко на брифінгу в Дніпропетровську ввечері в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зловмисники вимагали 4,5 мільйона доларів", - сказав міністр.

За його словами, підтвердилася одна з версій.

За словами Захарченка, розслідування вело близько 500 оперативних працівників, експертів, слідчих прокуратури, СБУ і міліції, в тому числі з інших регіонів України.

За цей період проведено безпрецедентну кількість слідчих дій, у тому числі 554 допитів свідків, 152 експертизи.

Тривають слідчі дії.

Заступник генпрокурора Віктор Войцишен розповів, що в Дніпропетровську затримано двох підозрюваних у скоєнні серії вибухів 27 квітня.

"В результаті спільних слідчих дій у Дніпропетровську затримано двох місцевих жителів у віці до 40 років, які підозрюються в причетності до вибухів", - повідомив він.

За словами заступника генпрокурора, підозрювані характеризуються позитивно, ніякого відношення до силових структур і армії не мають. Раніше до кримінальної відповідальності затримані не залучалися.

"Вони готувалися до скоєння даних злочинів. Ми маємо повну інформацію про те, як велася їх підготовка", - сказав Войцишен.

Як повідомлялося, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина.powered by lun.ua