Грача виключили з КПРС

Вівторок, 10 липня 2012, 14:25

Комуністична партія робітників і селян виключила депутата Верховної Ради Леоніда Грача (позафракційний) з лав політичної сили.

Про це заявив Олександр Яковенко, який був лідером партії з 2001 по 2011 рік, а тепер заявляє, що повернувся на цю посаду з червня, повідомляє УНІАН.

"Центральна контрольна комісія з п'ятниці засідала два дні й прийняла рішення виключити Грача з партії з урахуванням думки первинної – київської – партійної організації, яка прийняла його в партію. Підстави – за порушення статуту, за відсторонення від роботи і так далі", - сказав Яковенко.

Разом з тим, сам політик не визнає такого рішення і погрожує однопартійцям судом.

"Я дивлюся на це все, як на проплачені витівки. Поза всяким сумнівом, тут є рука й Адміністрації президента, і "симоненківщини", я також знаю одного з олігархів – поки прізвище не називаю, який проплачує усі ці речі. Не вийде нічого! Грач був, є й буде комуністом. Я комуністом не народився, але я ним помру", - сказав Грач, який як і раніше вважає себе членом КПРС і лідером цієї політсили.

За словами політика, він ще з минулого року стоїть на партійному обліку в одній з первинних організацій Сімферополя і є членом кримського республіканського комітету партії.

"Ці три-чотири бунтівники, у тому числі Яковенко, повинні вже заспокоїтися, тому що мені це може набриднути, я можу в судовому порядку їх поставити на місце, і показати їхню цінність, у тому числі, через скликання позачергового з'їзду офіційно діючих обласних організацій", - пригрозив Грач.

Разом з тим Яковенко стверджує, що партія попрощалася із Грачем, і відновлення в її рядах неможливо.

Як відомо, КПРС створена в 2001 році, і, за даними її керівництва, нараховує на цей час близько 20 тисяч членів. Грач очолив КПРС у лютому 2011 року.  

Як відомо, раніше Грач був одним з лідерів КПУ, але був виключений з партії через конфлікт з Петром Симоненком. Грач попросив прийняти його назад, проте отримав відмову.powered by lun.ua