"Свободівець" пообіцяв не вішати комуністів на деревах

Вівторок, 13 листопада 2012, 16:28

ВО "Свобода" не збирається фізично розправлятися з комуністами, заявляє один з лідерів партії Андрій Іллєнко.

Про це він сказав в ефірі ICTV у понеділок ввечері.

На питання від Ганни Герман, чи поділяють вони гасло варшавських націоналістів про те, що "на деревах замість листя будуть висіти комуністи", Іллєнко відповів:

"Я бачу, що ця фраза захопила вашу свідомість. Не треба мені зараз влаштовувати допит. Ви зараз намагаєтеся мене спровокувати, щоб потім всі написали, що Іллєнко хоче когось там вішати".

"Ми нікого не будемо вішати. Ми проведемо люстрацію, і всіх комуністів, всіх співробітників КГБ, сексотів, всіх тих, хто знищував Україну, вони всі понесуть законну відповідальність. У формі дерев чи не дерев – це визначить наш найгуманніший в світі суд", - заявив Іллєнко.

На прохання ведучого все ж прояснити свою позицію щодо гасла польських націоналістів, Іллєнко заявив:

"Ми – антикомуністи, ми – за заборону комуністичної партії, ідеології, за те, щоб в Україні були подолані наслідки багаторічної окупації, геноциду української нації. Ми за те, щоб усі, хто до цього причетний, були покарані в законний спосіб. Якщо ви зараз хочете від мене публічно почути заклики до насильства, до порушення кримінального кодексу… Я розумію, що це потрібно для яскравих журналістських заголовків. Але я вже достатньо давно в політиці і знаю ці речі".

Українська правда

powered by lun.ua
Усі новини...