КПУ: Калєтніку ремонт зі знесенням стіни обійшовся у 12 тисяч гривень

7 переглядів
Четвер, 17 січня 2013, 14:23

Перший віце-спікер парламенту Ігор Калєтнік витратив на ремонт свого службового кабінету у приміщенні Верховної Ради 12 тис. грн власних коштів.

Про це на прес-конференції заявив комуніст Олександр Голуб.

"Наскільки мені відомо, перший віце-спікер від Комуністичної партії дійсно зробив ремонт... Ремонт цей офіційно коштував приблизно 12 тисяч гривень", - сказав він.

При цьому Голуб стверджує, що Калєтнік відремонтував кабінет власним коштом, оскільки може собі дозволити такі витрати.

Водночас, у прес-службі Верховної Ради повідомили, що Калєтніку і Геллєру "надано дозвіл на проведення косметичного ремонту у їх кабінетах - за їхні власні кошти".

"При цьому зазначаємо, що будь-які ремонтні роботи щодо розширення кабінетів за рахунок інших службових приміщень, як про це йшлося у повідомленнях деяких ЗМІ, не проводяться", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Калєтнік зробив ремонт у кабінеті та розширив його шляхом знесення стіни сусіднього кабінету. 

В документах, які опубліковані "Українською правдою", чітко вказано, що у Гєллєра роблять не косметичний, а "капітальний ремонт". Там видно, що заради створення нових службових апартаментів для Гєллєра об'єднують три кабінети - №613, 614 та 615.

А кабінет для першого заступника глави бюджетного комітету Сергія Буряка створюють шляхом об'єднання 616 та 617 кімнат парламенту, а також частини коридору.

Більше читайте в публікації "Української правди".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua