Колесніченка і інших "негідників" пропонують позбавити громадянства

П'ятниця, 4 квітня 2014, 14:16

Фракція "Свобода" вимагає позбавити українського громадянства регіонала Вадима Колесніченка та деяких інших сепаратистів.

Відповідну вимогу озвучив на погоджувальній раді в п’ятницю Олег Тягнибок.

"Поки ще народний депутат, такий собі Колесніченко дозволяє собі в інтерв’ю різним російським каналам і українським хвалитися, що він вже отримує російське громадянство і що йому абсолютно наплювати на Україну і на парламент", - обурився Тягнибок.

"Я думаю, що ця заява є достатньою підставою, щоб згідно з законами і Конституцією України позбавити таких негідників українського громадянства", - додав він.

"І не тільки його, а й низку інших", - додав він.

У свою чергу до в.о. президента Олександр Турчинов запропонував одразу дати доручення регламентному комітету ВР підготувати проект постанови щодо позбавлення депутатства "людини, яка вийшла з громадянства".

У свою чергу Тягнибок звернувся до Партії регіонів і КПУ з проханням виявити в своїх лавах подібних народних депутатів, "відхреститися від них так само як засудити дії своїх депутатів у розпущеному кримському  псевдопарламенті, враховуючи те, що ці дії були спрямовані на сепаратизм  та провокування російської військової агресії".

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування