Герман заявила, що вимагатиме $300 тисяч за "наклеп" про агента КДБ

Субота, 24 травня 2014, 23:49

Нардеп Ганна Герман заявила, що судитиметься з журналістом Аскольдом Крушельницьким та вимагатиме від нього "300 тисяч доларів  за наклеп, який він розповсюджує".

Про це йдеться у заяві нардепа, поширеній її прес-службою у відповідь на зізнання журналіста Аскольда Крушельницького про те, що Ганна Герман ще з 1980-х років співпрацювала з КДБ.

"Суму рівно в триста тисяч доларів я буду вимагати в суду за наклеп, який розповсюджує про мене Аскольд Крушельницький. Він стверджує… що Петро Лелик, який працював для Юлії Тимошенко, начебто купив у російських спецслужб документ про мою співпрацю з КДБ", -заявила Герман.

Реклама:

"Не знаю, звідки в команді Тимошенко такі великі гроші, щоб викидати їх на очорнення моєї скромної особи. Однак я готова довести в суді, що Петро Лелик продав штабові Юлії Тимошенко брутальну фальшивку і я готова довести це в будь-якому суді світу. Я мала залізні докази про те, що Лелик, якого вигнали з адміністрації (екс-президента Леоніда) Кучми за підробку підпису на одному з документів, підробив і мою нібито розписку. Будь-яка незалежна експертиза це доведе", - додала нардеп.

За її словами, за те, що "сумнівної репутації і моралі Аскольд Крушельницький розповсюджує наклеп на мене, він заплатить рівно стільки, скільки Лелик, за його словами, видурив у штабі Тимошенко за сфабриковану ним фальшивку".

"Якщо, звичайно, Крушельницькому не приснилася ця історія. … А триста тисяч доларів від Крушельницького, які я виграю у суді, передам на потреби української армії", - зазначила Герман.

ВІДЕО ДНЯ

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування