Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Батьківщина" зняла сімох кандидатів-мажоритарників

Неділя, 12 жовтня 2014, 14:41

ВО "Батьківщина" зняла сімох кандидатів на користь сильніших кандидатів від інших партій Майдану.

Про це у своєму Твіттері повідомив нардеп Андрій Шевченко.

"Чекаємо від союзників зустрічних кроків. Також "Батьківщина" звертається до інших демократичних партій з пропозицією доузгодити кандидатів проти найодіозніших опонентів", - додав він. 

За словами Шевченка, знято мажоритарників в округах 63, 68, 72, 74, 82, 160 та 223.

"В окрузі 82 (Запорізька обл)  "Батьківщина" - Колеснікова на користь узгодж демокр кандидата. Тут намагається пройти нардеп Дудка (ПР). В окрузі 68 (Ужгород) - кандидата Кисилишина, щоб не пропустити нардепа Василя Ковача (ПР) та інших одіозних кандидатів. В окрузі 63 (Бердичів) - кандидата Гринчука, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 72 (Тячів)  - кандидата Стойку, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата. В окрузі 223 (Київ) знімає кандидата Лебедівського. Сподіваюся, Левченко таки здолає Пилипишина. В окрузі 160 (Сумщина)  - кандидата Тимошенка, щоб не пропустити нардепа Молотка (ПР). В окрузі 74 (Запорізька обл.) - кандидата Нікішина, щоб полегшити узгодження єдиного демократичного кандидата", - повідомив Шевченко.

Як повідомили у прес-службі Батьківщини, відповідне рішення було прийнято в ході засідання другого етапу XIII з'їзду партії.

"Також партія звернулася до інших політичних демократичних сил із закликом зробити аналогічні кроки, зокрема, підтримати кандидата-мажоритарника від "Батьківщини", який має всі шанси перемогти Олеся Довгого"​​, - зазначили в "Батьківщині".

Як відомо, раніше "Блок Петра Порошенка" заявив, що має намір підтримати в мажоритарному окрузі №27 заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Бориса Філатова.

Активісти і журналісти, які балотуються в Верховну Раду, закликали свої штаби об'єднатися проти одіозних претендентів і підтримати єдиного кандидата на відповідних округах.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що "Батьківщина" готова об'єднатися із іншими демократичними силами проти одіозних кандидатів на мажоритарних округах і висунути проти них єдиного кандидата.

У свою чергу у Народному фронті Арсенія Яценюка заявили, що готові узгодити кандидатів від демократичних  сил на мажоритарних округах та зняти своїх кандидатів у низці округів (зокрема йшлося про округи 135, 80, 182 та 76). 

"Батьківщину" та "БПП" при цьому закликали узгодити кандидатів узгодити кандидатів  в округах 66, 168, 169, а  в округах 216, 220, 221 та 217 - підтримати "відомих усій країні демократичних кандидатів".

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: