Адвокат Савченко написав Путіну листа: Почув від неї про бажання померти

Неділя, 25 січня 2015, 23:12

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін написав відкритого листа президенту РФ Володимиру Путіну із закликом звільнити ув'язнену українку, "зробивши по закону".

У своєму зверненні Фейгін нагадав, що термін відмови Савченко від їжі "наближається до 45 днів".

"Це багато, дуже багато. Лякає те, що в останньому моєму з нею спілкуванні у в'язниці я прямо почув про її бажання померти. ... Звернутися до вас мене змусила винятковість ситуації, у якій опинилася моя підзахисна ... Ми можемо і далі вкотре вислуховувати стандартне "суд розбереться", але часу катастрофічно не вистачає", - зазначив адвокат.

За словами Фейгіна, "у зазначеній справі здатний розібратися навіть недорозвинений студент, не кажучи вже про слідчу групу СК РФ. Процесуального матеріалу, який дозволив би зробити обґрунтований висновок про роль Савченко в подіях, в яких її звинувачують, більш, ніж достатньо".

"Суд не розібрався з викраденням Савченко, не розібрався з обґрунтованістю її арешту, не розібрався з обвинуваченням. ... Я звертаюся до вас за тим самим - за законом і справедливістю. Справа публічна, я б навіть сказав - загранично публічна, і тому таємного способу "усе порішати" вже немає. Вам, як юристу, добре відомо одне банальне правило - "коли не знаєш як вчинити, роби по закону ", - підсумував Фейгін.

Як відомо, раніше спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін заявив, що нардеп, член делегації ПАРЄ від України Надія Савченко буде звільнена, тільки якщо суд не встановить її провину.

Савченко у московському СІЗО №6 голодує понад 40 днів, її життя підтримується періодичним капанням глюкози.

Адвокат Савченко Марк Фейгін наполягає, що Кремль має відпустити невинну Савченко. За його словами, якщо Савченко не відпустять на сесію ПАРЄ 26 січня, "далі я обіцяю масу неприємних сюрпризів Кремлю".

На 26 січня запланована глобальна акції підтримки Надії Савченко.

Українська правдаpowered by lun.ua