"Інтеру" винесли попередження. Серед причин – фільми за участю українофобів

33 перегляди
Середа, 18 лютого 2015, 11:18

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу "Інтер" за підсумками проведення позапланової перевірки за фактом моніторингу новорічного ефіру телеканалу.

Це рішення було прийнято на засіданні Нацради в середу, повідомляють "Українські новини".

Голова Нацради Юрій Артеменко зазначив, що в ефірі "Інтера" також мав місце показ фільмів без отримання прокатного свідоцтва ("Марьина роща -2") і фільмів за участю російських акторів, які висловлюють свою антиукраїнську позицію ("Дом у большой реки" з Ольгою Кабо у головній ролі).

За результатами моніторингу, проведеного Нацрадою на початку лютого, було визначено низку порушень ліцензійних умов, зокрема – збільшення фільмопоказу з 12 годині 39 хвилин до 15 годин 48 хвилин, зменшення обсягів програм власного виробництва з 5 до 3 годин та збільшення обсягів показу національного продукту з 13 до 15 годин ефірного часу.

Як відомо, у січні телеканалу "Інтер" було оголошено попередження за трьома ліцензіями – ефірного, супутникового аналогового і мовлення – у зв'язку з трансляцією телеканалом російських новорічних шоу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua