Полозов: Візит до Савченко німецьких лікарів - PR-хід Кремля

Середа, 18 лютого 2015, 21:47

Адвокат Надії Савченко Микола Полозов вважає PR-ходом візит німецьких лікарів до української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно утримують в російському СІЗО.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Здається мені, що візит німецьких лікарів до Савченко - це піар хід Кремля. Мовляв, подивіться, ми ж не сатрапи", - вважає Полозов.

"Мені дзвонять німецькі ЗМІ, запитують, що за німецькі лікарі оглядали Савченко. А захисту про це ніхто так і не повідомив, відповідаю їм", - додав адвокат.

"На поточний момент немає жодних об'єктивних відомостей про стан здоров'я Савченко. Інфа або від лікарів ФСВП, або від цих німецьких", - повідомив Полозов.

У прес-службі президента України в середу повідомили, що в Держуправління справами звернулася Віра Савченко з проханням дати оцінку медиками Клінічної лікарні "Феофанія" стану здоров'я її сестри Надії Савченко, яка знаходиться у російській в'язниці.

Вранці 18 лютого заступник головного лікаря Андрій Строкань разом з Вірою вилетіли в Москву.

Російська сторона пообіцяла, що дозволить оглянути Надію Савченко українським медикам.

"Після довгого очікування до української льотчиці пустили на побачення тільки сестру Віру, огляд полоненої українським лікарем заборонили", - зазначили в прес-служби.

"Андрію Строканю не вдалося з'ясувати, які саме препарати застосовують для підтримки фізичного стану Надії", - йдеться в повідомленні.

У Федеральній службі виконання покарань Росії заявили, що українську льотчицю Надію Савченко вже оглянули лікарі з Німеччини і визначили її стан здоров'я як задовільний, зазначили в прес-службі.

"Однак, адвокат полоненої і сестра не довіряють таким заявам і висновків. За словами Віри, Надія Савченко ще більше схудла, проте не здається. Вона сподівається, що Надю все ж випустять, і українські медики зможуть почати її лікування", - йдеться в повідомленні.

"Фахівці Клінічної лікарні "Феофанія" очікують на прибуття Надії Савченко. Лікарі відзначають, що сьогодні вже завершується 67 доба голодування, і кожна наступна доба перебування льотчиці у голодуванні буде критичною", - зазначили в прес-службі президента України.

Українська правдаpowered by lun.ua