Правозахисник РФ каже, що стан Савченко критичний. Тюремники заперечують

П'ятниця, 27 лютого 2015, 13:15

Журналіст і член Ради з прав людини при президентові Росії Олена Масюк стверджує, що стан української льотчиці Надії Савченко критичний і вона може померти у найближчі дні.

Про це йдеться у її блозі на сайті Ради, опублікованому в п'ятницю.

"Надія Савченко може померти в найближчі дні", – стверджує вона.

Масюк, яка зустрічалася з полоненою в четвер, нагадала, що Савченко голодує вже 76 днів, з них 15 вона перебуває без глюкози. За її словами, в українки почалися серйозні проблеми з внутрішніми органами.

У зв'язку з цим вона закликала звільнити Савченко під домашній арешт у стінах українського посольства або спеціально орендованої квартири.

"Перш ніж ви, шановні колеги, вирішите опонувати мені по причині того, що, можливо, ви вважаєте Савченко злочинницею і вбивцею, і будете стверджувати, що суд у всьому розбереться, згадаєте мої слова: Надія Савченко може померти в найближчі дні", – стверджує вона.

У свою чергу прес-служба Федеральної служби виконання покарань у п'ятницю опублікувала повідомлення, у якому поставила компетенцію Масюк під сумнів і заявила, що здоров'ю українки нічого не загрожує.

"У свою чергу повідомляємо, що в даний час стан здоров'я Савченко Н.В. оцінюється як стабільний, задовільний", – стверджують там.

Українська правдаpowered by lun.ua