Путін пообіцяв покарати винних у цинічному вбивстві Нємцова

Субота, 28 лютого 2015, 15:40

Буде зроблено все, щоб "організатори і виконавці підлого і цинічного вбивства" Бориса Нємцова отримали заслужене покарання. 

Про це, як повідомили у прес-службі Кремля, заявив президент РФ Володимир Путін у телеграмі на адресу матері Нємцова Діні Ейдман. 

"Прийміть мої глибокі співчуття у зв'язку з непоправною втратою.  ...  Борис Нємцов залишив свій слід в історії Росії, в політиці та суспільному житті. Йому випало працювати на значущих постах у важкий перехідний період для нашої країни. Він завжди прямо і чесно заявляв свою позицію, відстоював свою точку зору. Буде зроблено все, щоб організатори і виконавці підлого і цинічного вбивства понесли заслужене покарання", - заявив Путін. 

Як відомо,  в ніч на 28 лютого у Москві  під стінами Кремля було вбито російського опозиціонера Бориса Нємцова. Невідомий чотири рази вистрілив в політика. Від поранень Нємцов помер на місці. 

В інтерв'ю від 10 лютого Нємцов заявляв, що побоюється, що президент Росії Володимир Путін "замовить" його за опозиційні висловлювання.

Вбивство Нємцова відбулося за день до опозиційного маршу "Весна", запланованого на 1 березня. 

Лідери країн ЄС та США засудили вбивство Нємцова та   заявили, що очікують від РФ повного і прозорого розслідування його загибелі. Як заявив держсекретар США Джон Керрі, загибель Нємцова відобразиться на Росії та світові. 

У Росії провину за смерть Нємцова представники громадськості та опозиціонери покладають саме на президента Путіна. 

Українська правда powered by lun.ua