Нардепи дали згоду на арешт Кірєєва та інших суддів

Четвер, 5 лютого 2015, 10:59

Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді Печерського суду Родіона Кірєєва, а також двох інших суддів.

За це проголосували 297 депутатів.

"Зважаючи на те, що Кірєєв переховується від слідства, місце його знаходження встановити не вдалося, Генеральний прокурор просив підтримати його подання", - заявив голова Верховного суду Ярослав Романюк, виступаючи із трибуни Верховної Ради. 

Також депутати дали згоду на затримання та взяття під вартою судді Миколаївського Центрального районного суду Андрія Рудяка, якого підозрюють у навмисному вбивстві. Йому загрожує до 15 років ув'язнення.

Окремо Рада проголосувала на затримання та взяття під вартою судді Малиновського районного суду міста Одеси Миколи Болотіна.

У поданні зазначено, що згідно обвинувального висновку, Болотін в ході судового розгляду криманільної справи за обвинуваченням Пахаловича Р.М., діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, вступив з своїм помічником Ноздріним у злочину змову на отримання від Пахаловича Р.М. хабара за звільнення останнього від кримінальної відповідальності.

Болотін вимагав хабар у сумі 5000 доларів США.

Як відомо, у листопаді 2014 року народний депутат "Народного фронту" і радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що суддя Родіон Кірєєв, який вів справу Юлії Тимошенко, зараз знаходиться в Криму.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування