РосЗМІ: Затриманих у справі Нємцова перевірять на причетність до обігу наркотиків

Понеділок, 13 квітня 2015, 12:28

У справі про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова призначено експертизу про можливу причетність п'ятьох затриманих до незаконного обігу та вживання наркотиків.

Про це пише російський "Коммерсантъ", посилаючись на дані власних джерел.

Згідно з повідомленням, напередодні прокуратура Інгушетії дала офіційне роз'яснення щодо причини затримання ймовірного вбивці Нємцова Заура Дадаева.

"У документі йдеться, що Дадаєв разом зі своїм колишнім товаришем по службі з батальйону чеченського МВС "Північ" був затриманий 5 березня при виїзді з Магаса, після чого доставлений в управління ФСКН. Чим завершилася перевірка на причетність до обороту наркотиків, у службі не уточнюють", - зазначено у  повідомленні.

Після проведення обшуків у московській квартирі, де могли переховуватися після вбивства Нємцова обвинувачені, вилучені об'єкти було направлено на експертизу.

Серед цих об'єктів - автомобільний домкрат, три попільнички, картонні коробки від смартфона і навігатора, посуд.

Серед півсотні призначених з цього приводу дактилоскопічних та генетичних експертиз є й хімічна експертиза, яка має встановити склад і приналежність до наркотиків якогось білого порошку і отверділої речовини темного кольору. Експерти мають встановити, чи не містять зазначені об'єкти наркотичні засоби або заборонені до обігу в Росії препарати.

Якщо результат перевірки виявиться позитивним, Слідкому, ймовірно, доведеться міняти мотив скоєння злочину "по найму", який інкримінований обвинуваченим.

"Адже переконати присяжних засідателів у тому, що на вбивство одного з лідерів опозиції у самому центрі Москви невідомий замовник за 25 млн руб. найняв наркоманів, звинуваченню буде досить складно", - зазначає видання.

Як відомо, у справі про вбивство Нємцова призначено 8 нових експертиз. Рраніше у справі було призначено проведення понад 20 експертиз, тож тепер проводяться близько 30-ти. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: