Шокін: Огульні звинувачення співробітників прокуратури неприпустимі

Субота, 27 червня 2015, 14:23

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі не передавав в ГПУ ніяких конкретних фактів незаконної діяльності щодо співробітників прокуратури.

Про це в інтерв'ю "Українським Новинам" заявив Генеральний прокурор Віктор Шокін.

"Щоб Ви розуміли, Саакашвілі з емоційним темпераментом. Я з ним розмовляв з приводу його висловлювань, і ми дійшли згоди, що огульні звинувачення будь-якого співробітника прокуратури неприпустимі ... на даний момент до мене яких-небудь конкретних фактів щодо співробітників прокуратури від нього не надходило", - запевнив Шокін.

Він зазначив, що домовився з Саакашвілі про те, що у разі наявності у губернатора конкретних фактів незаконних дій, Саакашвілі буде передавати їх генпрокурору.

Також він додав, що в Генпрокуратурі створено спеціальний підрозділ, який буде це перевіряти.

При цьому Шокін заперечує родинні зв'язки із заступником прокурора Одеської області Тетяною Горностаєвої.

"Я не її батько, і вона про це сама публічно говорила. У родинних відносинах ми не перебуваємо", - сказав він.

За словами Шокіна, діяльність зампрокурора не перевіряється через відсутність конкретних фактів її незаконності.

"Саакашвілі не надавав мені ніяких доказів проти неї", - додав він.

Також Генпрокурор підкреслив, що за позовами Горностаєвої державі повернуто понад 160 млн гривень, а сума, на яку вона заявила позовів, становить понад 400 млн гривень. Він уточнив, що фактично всі позови були задоволені, а значить і обгрунтовані.

Як відомо, губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі розкритикував працівників прокуратури за те, що перешкоджають приходу інвесторів в область. Під час свого емоційного виступу чиновник, зокрема, розкритикував дії заступника прокурора Одеської області Тетяни Горностаєвої, яка є дочкою колишньої дружини генпрокурора Віктора Шокіна.

Украинские новости

powered by lun.ua