Прийом заяв на вступ до "вишів" продовжено до 2 серпня

П'ятниця, 31 липня 2015, 09:41

Прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів приймальні комісії продовжують до 2 серпня цього року. 

Про це повідомляє Міністерство освіти й науки України.

Вступникам, апеляційні заяви на результати зовнішнього оцінювання (ЗНО) яких знаходяться на розгляді в Центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), рекомендують подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви розгляне найближчим часом апеляційна комісія, конкурсний бал буде перераховано автоматично.

У разі втрати або пошкодження сертифікату ЗНО до приймальної комісії взамін нього може бути подано довідку Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО.

Вступники, які зазначили помилкову дату народження при реєстрації для проходження ЗНО, зможуть подати заяву незалежно від вказаної дати, їм потрібно звертатися до приймальних комісій.

У разі зміни вступником прізвища, імені, по батькові після проходження ЗНО, подати заяву на вступ можна при безпосередньому зверненні до приймальної комісії ВНЗ, надавши додатково до визначеного переліку документ, що підтверджує факт зміни прізвища, імені або по батькові.

Як відомо, 21 липня правоохоронці провели обшуки в Центрі оцінювання знань і на квартирах голови Українського центра якості оцінювання освіти Ігоря Лікарчука та його першого заступника Володимира Винника. За даними ГПУ, під час обшуків знайдено 130 тисяч доларів.

У ГПУ стверджують, що керівники Українського центру оцінювання якості освіти на прохання третіх осіб змінювали дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Лікарчук заявив, що слідчі дії - це помста за результати зовнішнього оцінювання:

22 липня Генпрокуратура викликала на допит чотирьох представників керівництва Центру оцінювання якості освіти.

Того ж дня Кабмін відсторонив Лікарчука від виконання обов'язків директора Центру оцінювання якості освіти до завершення розслідування.

28 липня Виннику оголосили підозру в несанкціонованій зміні даних у "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання". Суд просили обрати йому запобіжний захід, але чиновник не з'явився – і засідання перенесли на 30 липня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування