Тука каже, що люди не хочуть висуватися на вибори

Середа, 30 вересня 2015, 10:49

Жителі деяких населених пунктів Луганської області відмовляються висуватися в депутати й в органи місцевого самоврядування на майбутніх місцевих виборах.

Про це розповів голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука в інтерв’ю "Українським новинам".

На запитання, як вирішується проблема голосування переселенців на місцевих виборах 25 жовтня, він відповів: "Чесно кажучи, не я повинен це вирішувати".

"У мене сьогодні виникла інша проблема. З декількох населених пунктів я отримав інформацію про те, що місцеві громадяни відмовляються реєструватися кандидатами в депутати й не висувають свої кандидатури на голів селищних рад. Поки я не розумію, як вирішувати цю проблему", - сказав Тука.

"Думаю, що вони просто не хочуть – і все", - додав він у відповідь на запитання про причини того.

За словами Туки, надати переселенцям право голосувати на цих виборах – "непросто".

"Участь у виборах повинні брати жителі тих територій, на яких вони проживають. Якщо це тимчасові переселенці, то чому вони повинні впливати на місцеві органі влади? Я не бачу в цьому сенсу. Якщо такі люди приїхали на постійне місце проживання, то це одна справа, якщо тимчасово – то, на мій погляд, це не варто робити", - заявив він.

Як відомо, раніше Тука й голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський відправили в Центральну виборчу комісію уточнений список місцевих рад, у яких пропонують не проводити 25 жовтня вибори з міркувань безпеки, скоротивши їх кількість зі 174 до 132.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування