ГПУ просить тримати Мосійчука під вартою до 17 січня

Субота, 14 листопада 2015, 23:03

Засідання у справі затриманого за підозрою у хабарництві нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука продовжиться о 15 листопада. 

Про це повідомили у прес-службі Мосійчука.

Як зазначили в РПЛ, старший слідчий ГПУ клопотав про продовження міри запобіжного заходу у зв’язку з продовженням строків досудового слідства у справі до 17 січня 2016 року.

Протягом судового засідання, що відбулося  14 листопада, захист Мосійчука заявляв низку відводів прокурорам та групі слідчих - "через систематичне порушення КПК у справі", проте слідча суддя жоден із них не задовольнила.

Також сторона захисту заявила відвід судді Цокол. 

Як відомо, 17 вересня Верховна Рада дозволила заарештувати Ігоря Мосійчука після того, як на пленарному засіданні парламенту було продемонстровано відео, на якому він обіцяє за винагороду вирішити низку питань, що мають відношення до криміналу.

Печерський райсуд Києва 18 вересня обрав йому запобіжний захід - утримання під вартою строком на 60 діб. 13 жовтня Апеляційний суд Києва відмовився скасувати арешт народного депутата від Радикальної партії.

30 жовтня Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні клопотання сторони захисту у зміні Мосійчуку запобіжного заходу та продовжив термін тримання під вартою на 16 діб. 

Представники ГПУ також демонстрували відео, на якому Мосійчук визнав звинувачення генпрокуратури в отриманні хабара. Сам Мосійчук заявляє, що дане відео  є наслідком "жорстоких катувань"

Українська правда