ЗМІ отримали тези для депутатів БПП щодо скандалів у Раді

П'ятниця, 11 грудня 2015, 23:26

З електронної пошти прес-служби фракції БПП журналістам помилково розіслали тези для спікерів політичної сили, які стосуються інциденту між прем’єром Арсенієм Яценюком та нардепом Олегом Барною у Верховній Раді.

Такий лист отримала й "Українська правда".

Згідно з даними, представникам БПП пропонують наголошувати, що "хоч уряд, який очолює Яценюк, є коаліційним, за його дії відповідатиме саме прем’єр, а не політичні партії".

"Для всієї країни, а особливо за кордоном, це уряд України, тому не варто його ділити на політичні квоти", - сказано в тезах.

Виступ Яценюка також у БПП називають не "звітом уряду", а просто спілкування із депутатами.

 
 
 
 
 

Спікерам фракції також пропонують наголошувати, що вчинок Барни щодо Яценюка не є "домашньою заготовкою" БПП. Серед аргументів – те, що такий скандал був на руку прем’єрові.

Окрім того, БПП пропонує розповсюджувати інформацію про те, що депутат "Самопомочі" Єгор Соболєв "навмисно загубив список підписантів" за відставку генпрокурора Віктора Шокіна.

У політсилі вважають, що "група депутатів (які поставили підписи під документом – ред.) збиралася заявити, що відкликає свої підписи за відставку генпрокурора".

Окрім того, у БПП заявляють, що після обрання антикорупційного прокурора генпрокурор Віктор Шокін "залишається практично без повноважень", бо справи про корупцію у вищих ешелонах влади "перебирає НАБУ", а слідство у кримінальних справах  "забере Державне бюро розслідувань".

Політична сила вважає, що "час для відставки Шокіна пройшов".

Водночас спікерам БПП пропонують хвалити здобутки міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, який зібрався у відставку.

Українська правдаpowered by lun.ua