Полторак анонсував підвищення зарплат солдатам в рази

П'ятниця, 25 грудня 2015, 14:04

Глава Міноборони Степан Полторак анонсував підвищення в рази заробітних плат українських військових.

Про це він заявив на брифінгу у п'ятницю.

"Ми зараз розуміємо загальну суму, яку ми отримаємо (з бюджет – ред.) Зараз ми порахуємо і повідомимо", - заявив Полторак.

Він відмовився називати точні цифри, але пообіцяв, що "підвищення відбудеться в рази".

"Мова буде вестися про зміну в рази заробітної плати особового складу. Я переконаний, що військовий строкової служби, який підписав перший контракт, має отримувати мінімум в два-два з половиною рази більше, ніж отримує зараз", - заявив міністр.

Він нагадав, що зараз така категорія військових отримує 2341 гривню, "в зоні проведення АТО він отримує в районі 5,6-5,7 тисячі гривень".

"Це неприпустимо. Ми розраховуємо, що коли ми збільшимо рівень грошового забезпечення, ми збільшимо кількість людей із бойовим досвідом, які уже воювали", - сказв Полторак.

"Це дасть нам можливість позбавитись тих людей, які з великим небажанням захищають свою країну, порушують там дисципліну, дасть можливість підвищити боєздатність, бо прийдуть професіонали", - додав Полторак.

Крім того він виступив за зміну у нарахуванні надбавок і премій у зоні АТО.

"Неприпустимо, що солдат у районі Дебальцеве, Мар'їнка, Пісків отримують таку саму набавку, як і солдат чи офіцер в Слов'янську. Це треба міняти" – заявив міністр.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування