Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Лозінський може вийти з в'язниці за "законом Савченко" - ЗМІ

Середа, 27 січня 2016, 08:40

Скандально відомий екс-нардеп Віктор Лозінський, який відбуває тюремне покарання за умисне вбивство, слідом за іншими ув'язненими, подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

Про це пише газета "Сегодня".

Згідно з цим законом, день ув'язнення, проведений в СІЗО дорівнює двом.

Джерела видання в Мін'юсті повідомили, що в понеділок відбулося засідання з перерахунку терміну Лозінському.

Підтвердження цьому журналісти знайшли на офіційному сайті Судової влади, де значиться, що на 25 січня у Бориспільському райсуді було засідання у справі Лозінського.

"Його клопотання задоволене частково, у відбутий термін зараховано 4 роки і 36 днів (суд останньої інстанції присудив Лозінському 10 років в'язниці.), Тепер він має право на умовно-дострокове звільнення. Станом на вчора він був у колонії", - розповіли журналістам в Мін'юсті.

Адвокат Лозінського Віктор Грицюк від коментарів відмовився, зазначає видання.

16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським був убитий Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозинського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозинського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: