Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

РосЗМІ кажуть, що газ у Генічеськ пустив особисто Путін

Понеділок, 4 січня 2016, 23:37

Реверс газу з території окупованого Криму в місто Генічеськ Херсонської області відновлено нібито за вказівкою президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє рупор Кремля РИА Новости.

Згідно із повідомленням, мер міста Генічеська представник "Опозиційного блоку" Олександр Тулупов звернувся до Путіна з проханням розпочати поставки газу з Криму.

За словами прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, Путін розглянув звернення і доручив опрацювати питання про можливість забезпечення подібних поставок "з гуманітарних міркувань".

Водночас, як пише Генічеський інформаційний портал, мер Тулупов до Путіна не звертався.

"Як я взагалі міг звернутися до президента Росії?", - запитав журналістів градоначальник. За його словами, з приводу проблеми газозабезпечення Генічеська він спілкувався тільки з українською стороною.

Як відомо, відсутність реверсу газу з Криму призвела до нестачі газу для опалення міста Генічеська.

За даними "Херсонгазу", надлишки газу українського видобутку, який видобувається у Стрілковому родовищі на Арабатській стрілці, в неопалювальний сезон закачуються у газосховище на території Криму, а в опалювальний сезон реверсом повертаються на опалення Генічеського району. І минулої зими, вже після окупації Криму, схема так і працювала.

Водночас цієї зими, після припинення електропостачання Криму з материкової частини України, реверс газу з окупованого Криму відсутній, тому тиску газу не вистачає для опалення всіх абонентів Генічеського району.

Варто звернути увагу, що Стрілкове родовище належить до Азовсько-Березанської нафтогазоносної області Південного нафтогазоносногу регіону України. Розташоване в північній частині Арабатської стрілки і прилеглій частині Азовського моря за 25 км від м. Генічеськ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: