РНБО маніпулює інформацією щодо стенограми засідання по Криму - ЗМІ

21904 перегляди
21
Неділя, 28 лютого 2016, 03:35

Прес-служба РНБОУ у своїй заяві не дала відповідь на питання невідповідностей тексту"стенограми" і фактичних обставин засідання РНБО 28 лютого 2014 року.

Про це пише ZN.ua.

Йдеться про заяву прес-служби РНБО щодо стенограми засідання від 28 лютого 2014 року, в якій спростовується інформація цього ж ЗМІ про те, що вона була оприлюднена зі "скороченнями" і "правками", а також з метою зведення політичних рахунків.

Так, журналісти відзначають, що прес-служба РНБО в своїй заяві не спростовує інформацію щодо присутності на засіданні і виступів колишнього першого заступника Генпрокурора України Голомші та начальника Генштабу ЗСУ генерала Замани, в яких вони пропонували введення надзвичайного та воєнного стану в зв'язку з початком окупації Криму .

При цьому ніяких пояснень того, з якої причини зміст цих виступів не включено в оприлюдненій "стенограмі" засідання РНБО, не надано, хоча ця обставина стала підставою для сумніву щодо повноти опублікованого документа.

Натомість в заяві прес-служби повідомляється, що "М.Голомша і В.Замана ніколи не були членами РНБО після перемоги Майдану і, відповідно, не представляли прокуратуру і Міністерство оборони на засіданні РНБО 28 лютого 2014 року", і "не будучи членами РНБО, не могли і голосувати за введення воєнного стану, за що проголосував один Голова ВРУ Турчинов".

Суспільству також не пояснено, за якими критеріями в "стенограмі" подані виступи одних нечленів РНБО (Юлії Тимошенко і Андрія Сенченка), і не включені виступи інших нечленів РНБО (М.Голомші і В.Замани).

Без відповіді залишилося і питання чому на копії документа, якщо вона знімалася з оригіналу стенограми засідання 28 лютого 2014 року, немає позначок, датованих цим числом, а є тільки дата зняття копії.

"Головою РНБО є президент України Петро Порошенко. Вважаємо, що суспільство має право почути його точку зору щодо відвертого маніпулювання документами, інформація яких містить державну таємницю, невиправданого їх розсекречення та використання для зведення політичних рахунків", - пише видання.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.72.20.---Yuriy Vologjaninov28.02.2016 14:03
ПРОПОРОШЕНКОВСКИЕ ШУЛЕРЫ, В ОЧЕРЕДНОЙ РАЗ, СЫГРАЛИ КРАПЛЕНЫМИ КАРТАМИ ПРОТИВ ТИМОШЕНКО.
И, КАК ВСЕГДА, ОПОЗОРИЛИСЬ.
НЕСЧАСТНЫЕ, НИ НА ЧТО НЕ СПОСОБНЫЕ, КРОМЕ КАК НА АНТИНАРОДНЫЕ КОНТРРЕВОЛЮЦИИ 2004-2005, 2014-2016, ВАМ ПОРА ДУМАТЬ, КАК УБЕГАТЬ И ПРЯТАТЬСЯ, А НЕ НАПАДАТЬ… МЕРЗАВЦЫ.

О сути Порошенко и его шулеров подробно в нижеприведенной публикации.


Юрий Вологжанинов.
Киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
IP: 93.72.20.---Yuriy Vologjaninov28.02.2016 13:52
Дід Микола:
vik7352:
+ Встановити фашиську диктатуру, щоб раби думали як не померти з голоду, а не про якісь там високі матерії.
+ Прикритися наївними романтиками і ідеалістами, яких нахабно використати, а потім вигнати шляхом фашистського закону про партії
+ Зберегти всі награбовані януковичем гроші
+ Зламати в корні віру і надію українців на можливе людське життя, а не рабсько-нищенське існування.
+ Зменшити чисельність населення будь-яким шляхом( тупі військові командири, зневіра і суїціди з відчаю, збільшення злочинів внаслідок нищенських зарплат і неможливості виживання)
І жодного позитивного вчинку. Висновок: барига в стократ гірше януковича.
+++++++++++

Юрий Вологжанинов.
IP: 93.72.20.---Yuriy Vologjaninov28.02.2016 13:48
vik7352:
Ми всі добре пам’ятаємо пафосні, театралізовані промови, тоді ще кандидата в президенти, Порошенка. Він надавав десятки обіцянок, які не спромігся виконаті, і вже мабуть не виконає. В Інтернеті є інший список справ Порошенка, який виконується на всі 100%. Ось цей список:
Справжня Программа П. Порошенка
1. Заблокувати інтеграцію в ЄС
2. Заблокувати інтеграцію в НАТО
3. Заблокувати люстрацію
4. Заблокувати розсдування злочинів команди Януковича
5. Зберегти корупційну систему влади
6. Зберегти корупційну систему генералітету
7. Відновити непотизм та кумівство
8. Зберегти мажоритарну виборчу систему
9. Створити видимість реформ
10. Приспати розвиток українського військового патріотизму
11. Забезпечити собі друге президентство
+++++++++++++

Юрий Вологжанинов.
IP: 37.54.64.---Ctarperch28.02.2016 11:00
Просять допомогти розібратись головного маніпулятора і брехуна України?
IP: 37.52.240.---Oleg Bugaets28.02.2016 10:54
отаку владу ми й обрали! просто не віриться
Усі коментарі