Яценюк: Маємо призначити нового незалежного Генпрокурора

Неділя, 28 лютого 2016, 19:33

В рамках боротьби з корупцією необхідно призначити нового незалежного Генерального прокурора України.

Про це 28 лютого заявив глава уряду Арсеній Яценюк у "10 хвилинах з прем'єр-міністром".

"У сфері боротьби з корупцією ми повинні призначити нового незалежного Генерального прокурора України, зміцнювати авторитет та забезпечити ефективну діяльність Національного агентства з розшуку і управління активами, Державного бюро розслідувань та Національного агентства із запобігання корупції", - заявив Яценюк.

Говорячи про реалізацію реформ в Україні, Яценюк зазначив, що урядовий план дій складається із двох основних напрямків - економічне зростання та відновлення соціального контракту. 

За словами Яценюка, у сфері реформування охорони здоров’я у 2016 році треба запровадити мінімальний гарантований державою рівень безкоштовних медичних послуг.

"Все інше має фінансуватися за рахунок державного медичного страхового фонду, в якому повинен бути застрахований кожний громадянин країни", - зазначив Яценюк. 

Щодо реформ в освітній сфері він підкреслив необхідність радикальних змін у середній освіті.

"Основний принцип середньої освіти - не кількість шкіл, а якість навчального процесу. Забезпечення навчальним приладдям та сучасними знаннями кожного учня, а професійного вчителя – достойною заробітною платнею", - додав Яценюк.

"Для економічного зростання Уряд передбачив кілька основних кроків, серед яких зміцнення банківської системи та відновлення доступного кредитування; проведення ефективної та історично прозорої приватизації із залученням широкого кола інвесторів; реформа державних підприємств", - зазначив прем'єр.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови президента Петра Порошенка про надання згоди на звільнення генпрокурора Віктора Шокіна.

У Генпрокуратурі припускали, що Віктор Шокін залишиться на посаді генпрокурора. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування