На відставку Шокіна парламенту бракує голосів – нардеп

Четвер, 17 березня 2016, 00:41

Відставка Генпрокурора Віктора Шокіна не відбудеться, тому що в парламенті на це не вистачає голосів.

Про це написала позафракційний народний депутат Ірина Суслова у facebook.

"Відставка Генпрокурора не відбудеться. В парламенті на це не вистачає голосів", — стверджує вона.

Однією з причин такої ситуації Суслова також вважає, що у Раді немає голосів за когось нового на цю посаду.

Відставка Генпрокурора не відбудеться. В парламенті на це не вистачає голосів. З одного боку депутати форсують голосуван...

Опубліковано Іриною Сусловою 16 березень 2016 р.

Як повідомлялось, 16 березня Віктор Шокін вийшов з відпустки, яка тривала місяць, і повернувся до виконання своїх обов’язків.

Раніше президент України Петро Порошенко закликав Шокіна піти у відставку. Після цього Шокін прийняв пропозицію президента і написав заяву про відставку, однак одразу ж пішов у відпустку.

16 березня Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту ухвалити постанову президента України щодо звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна.

У лютому 2015 року фракція "Самопоміч" в Верховній Раді виключила зі свого складу депутата Ірину Суслову, яка підтримала призначення Шокіна генеральним прокурором.

Суслова є членом партії "Воля" і вважається соратницею позафракційного депутата і члена цієї ж партії Юрія Дерев'янка. Раніше у партії виник скандал, в результаті якого з неї вийшов депутат від "Самопомочі" і співзасновник "Волі" Єгор Соболєв.

Станіслав Бичек, УПpowered by lun.ua