Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

До справи про заборону Меджлісу додали документи з 70-х

Понеділок, 25 квітня 2016, 15:24

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму долучив до справи за позовом про заборону діяльності Меджлісу матеріали 40-річної давності.  

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив присутній на засіданні у понеділок голова ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв.

"Для того щоб визнати Меджліс екстремістською організацією, долучають все, що має чи не має відношення до суті питання, яке розглядається, в тому числі, і матеріали 1978 року, коли не було ні Меджлісу кримськотатарського народу, а можливо, і самих обвинувачів, ну і, звичайно, була інша держава СРСР", – написав він.

Як пише видання "Крим.Реалії", на суді розпочався розгляд другого тому справи.

"Судді вивчили сайт Меджлісу, його декларацію і скріншоти інформаційних повідомлень у мережі інтернет. Також на суді продемонстрували скріншот сторінки глави Меджлісу Рефата Чубарова у Facebook, де вказане число членів Меджлісу – 33 людини", - пише видання.

Раніше на засіданні 25 квітня суд долучив до справи рішення російського прокурора Криму Наталії Поклонської про припинення роботи Меджлісу.

Як відомо, у Сімферополі в окупаційному верховному суді Криму у понеділок почалося засідання про заборону діяльності Меджлісу.

13 квітня Поклонська повідомила, що ухвалила рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території півострова до рішення суду.

18 квітня Мін'юст Росії вніс Меджліс в перелік громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких в цій країні зупинена "у зв'язку із здійсненням ними екстремістської діяльності".

Цей крок засудила Україна, низка міжнародних організацій та правозахисників.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: