Луценко збирається підписати підозру Онищенку наступного тижня

Субота, 23 липня 2016, 23:45

Генпрокурор Юрій Луценко планує наступного тижня підписати доопрацьовану підозру нардепу Олександру Онищенку.

В ефірі "112 каналу" в суботу Луценко заявив, що несе відповідальність у судовому процесі за ту підозру, яку підписує.

"І коли там написано, що Онищенко ймовірно був лідером ОЗУ, то в КПК нема такого поняття, є організатор ОЗУ і так далі", - пояснив він, чому повернув підозру на доопрацювання в НАБУ.

"Я повернув, доопрацювали. Наскільки я знаю, два дні тому їхня вже доопрацьована підозра зайшла в Генпрокуратуру. Зараз наші експерти її вивчають. Як тільки поставлять візи найкращі наші процесуалісти, я безумовно цю підозру підпишу. Думаю, що це буде наступного тижня", - сказав Луценко. 

Як відомо, 5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народного депутата Олександра Онищенка, якого звинувачують у махінаціях із продажем газу "Укргазвидобування".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала на затвердження Луценкові повідомлення про підозру депутату Верховної Ради від групи "Воля народу" Олександру Онищенку.

13 липня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що підозра Онищенку ще не підписана, тож оголосити його в розшук неможливо.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!