Соратника Онищенка привезли до суду на "швидкій"

Четвер, 28 липня 2016, 15:00

Фігурант "газової справи" депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка Валерій Постний прибув до Апеляційного суду Києва на швидкій допомозі.

Про це повідомляє кореспондент УП з місця подій.

"Я сам приїхав у суд, щоб розповісти про своє самопочуття і що зі мною відбувалося", – сказав він.

"Мені не давали можливості лікуватися, не давали мої ліки", – додав Постний.

Його захисник Ігор Федоренко розповів, що раніше Постний переніс операцію на хребті, замість деяких хребців у нього тепер металеві конструкції.

"Це дуже складна конструкція, яка вимагає ліків та певного режиму. Після затримання представникам НАБУ, його лікування зірване", – запевнив адвокат.

Судове засідання щодо збільшення Постному застави до 1 млрд 600 мільйонів гривень мало розпочатися об 13:45, однак досі не розпочалося – Постний лежить у швидкій допомозі біля будівлі суду.

Як відомо, слідство називає Постного одним з ключових фігурантів справи Онищенка – згідно з матеріалами, керівниками злочинної організації були Онищенко, його матір і Постний.

18 червня Солом'янський райсуд призначив Постному заставу у розмірі 1,5 млн гривень. Правоохоронці вимагають збільшити її до 1,6 млрд, вказуючи, що навіть рядовим членам організації заставу встановили у розмірі 50 – 200 млн.

Раніше судові засідання у цій справі переносилися через хворобу Постного.

Онищенко і його соратники звинувачуються у розкраданні коштів державної компанії "Укргазвидобування" у великих розмірах.

5 липня Рада позбавила Онищенка недоторканності і дозволила його арештувати. За декілька днів до цього він втік з України і наразі переховується.

Роман Кравець, Олег Шанковський, УПpowered by lun.ua