Пшонка може вимагати відшкодування за розграбований будинок

Вівторок, 2 серпня 2016, 03:58

Колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка може вимагати відшкодувати збитки, завдані через розграбування його будинку в Гореничах.

Про це заявив екс-заступник Генерального прокурора Віталій Касько в інтерв’ю програмі RE:Форма, присвяченій системі управління арештованим майном, повідомляє Громадське.

Касько пояснив, що на будинок Пшонки в Гореничах накладено арешт, а це значить, що правоохоронні органи мали б описати арештоване майно і забезпечити йому збереження і охорону.

"Сам Пшонка, який до цього часу не є засуджений може спокійно звертатися до суду і вимагати відшкодування заподіяних йому збитків. І держава буде змушена їх відшкодовувати", — вважає Касько.

Касько нагадав, що для управління таким майном було створено Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

"Це приміщення чудово би здавалося в оренду, за цілком адекватні гроші. Звичайно, я не думаю, що варто було б залишати інтер’єр, не кожному б це сподобалось. Але держава отримувала б мінімум 50  тисяч на місяць при найгірших розкладах, які бюджету не зайві", — вважає екс-заступник генпрокурора.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News