Ситник: Розслідування купівлі квартири Лещенком триває

Субота, 10 вересня 2016, 10:36
Ситник: Розслідування купівлі квартири Лещенком триває

Розслідування НАБУ купівлі квартири нардепом Сергієм Лещенком триває.

Про це на брифінгу 10 вересня повідомив глава НАБУ Артем Ситник. 

"Заяву депутата Пинзеника до реєстру досудових розслідувань про факт придбання Лещенком квартири наразі не внесено. Даний факт (придбання) перевіряється. Сподіваюся, що до кінця наступного тижня ми завершимо перевірку", -  зазначив Ситник. 

Він додав, що Лещенко вже був у НАБУ та ще буде надавати відповідні документи, які "будуть  перевірятися на предмет їхньої достовірності".

"Після цього буде ухвалено відповідне рішення ... У будь-якому випадку, результат перевірки буде презентовано громадськості, оскільки це питання набуло резонансу", - додав Ситник. 

Як відомо, нардеп Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м у новобудові у центрі Києва.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в "Українській правді" й гроші, взяті в борг. Партнером капіталовкладення стала його дівчина Анастасія Топольська.

"Квартира оформлена на мене, а Настя стане її співвласником після завершення процедури розлучення. В декларації за 2016 рік все це буде відображено", – запевнив він.

Новина викликала бурхливу реакцію в соцмережах.

Фракції "Народний фронт" і Радикальної партії на засіданні парламенту у середу виступили з заявою, в якій закликали Національне антикорупційне бюро перевірити придбання квартири депутатом від БПП.

У свою чергу сам Лещенко закликав НАБУ та Нацагентство із запобігання корупції перевірити купівлю ним квартири в центрі Києва.

У САП повідомили, що планують опитати керівника "УП" Олену Притулу та Анастасію Топольську в ході перевірки законності покупки квартири народним депутатом Сергієм Лещенком.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...