Гречківський на час розслідування піде у відпустку – ВРЮ

Четвер, 22 вересня 2016, 17:09

Член Вищої ради юстиції Павло Гречківський піде у відпустку на період проведення слідства щодо нього.

Про це в коментарі журналістам повідомив голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачили повідомлення у ЗМІ, чули пояснення Павла Миколайовича, тому зробити якісь кроки (щодо його відсторонення. - Ред.) прямо в цьому засіданні неможливо. З іншого боку, ми взяли до уваги звернення самого Гречківського про те, що він пропонує якимось чином вирішити питання про те, щоб він не приймав участі у подальших засіданнях Вищої ради юстиції, щоб не ставити під сумнів ухвалені нами рішення. Це питання буде вирішено шляхом розгляду його заяви про відпустку", - сказав Бенедисюк.

Він наголосив, що доказів Генпрокуратури наразі недостатньо для відсторонення Гречківського від посади члена ВРЮ на період слідства. Водночас ВРЮ планує ініціювати додаткову перевірку відносно Гречківського, "коли надійдуть відповідні матеріали з Генпрокуратури". "Усе, що у нас на сьогодні є, - це звернення генпрокурора", - зазначив Бенедисюк. 

У четвер Вища рада юстиції відмовилася відсторонити від посади свого члена Павла Гречківського, якого підозрюють у вимаганні хабара в півмільйона доларів.

У ГПУ пояснили, що це рішення не є остаточним.

Як відомо, генпрокурор Юрій Луценко у середу заявив, що член ВРЮ вимагав гроші за незаконний вплив на судове рішення.

"Затримано посередника – арбітражного керуючого Мінюсту, який у змові з членом ВРЮ отримав 150 тисяч доларів", – написав він на Facebook.

Згодом з'ясувалося, що йдеться про члена ВРЮ Павла Гречківського.

Раніше повідомлялося, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові у Києві.

Також повідомлялося, що підозрюваний член ВРЮ є близьким до нардепа БПП Олександра Грановського й займався питаннями, пов'язаними із Госпсудом.

Сам Грановський запевняє, що взагалі не знайомий з Гречковським.powered by lun.ua