Кличко поїде в Давос і піде до Пінчука

Вівторок, 17 січня 2017, 08:22
Кличко поїде в Давос і піде до Пінчука

Мер Києва і голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко відвідає Всесвітній економічний форумі у Давосі 17-20 січня і візьме участь в Українському сніданку, який організовує Віктор Пінчук.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne, інформує прес-служба КМДА.

"На Український сніданок піду. Найлегше, мабуть, було б відсторонитися і не піти. Я впевнений, що повинен як людина, яку знають в усьому світі, доносити позицію – і як громадянина, і як представника влади – щодо зовнішньої політики України, щодо реформ, які відбуваються", – каже Кличко.

"І кожен раз я використовую таку можливість, адже мене знають і чують. Окрім того,  є ризики, що хтось інший буде доносити неправильні меседжі чи спекулювати, в першу чергу, щодо нашої політики євроінтеграції.  А вона залишається незмінною! Так само, як і наша позиція щодо агресії Російської Федерації на Сході України", – наголосив мер.

На думку Кличка, у цьому заході в Давосі беруть участь люди, які мають вплив на світову політику і економіку.

"Це завжди спілкування, обмін думками і пошук перспектив. Тому потрібно використовувати цей майданчик", – сказав він.

Окрім того, мер зазначив, що у нього запланована низка двосторонніх зустрічей із представниками великих світових компаній, міжнародної спільноти.

Як відомо, перед новим роком  в статті для The Wall Street Journal Пінчук запропонував владі і громадянам України погодитися на низку "болючих компромісів" заради завершення конфлікту з РФ.

Зокрема, на тимчасове виключення Україною із заявлених цілей членства країни в ЄС, відмову від вступу до НАТО, проведення місцевих виборів на окупованих територій до повного повернення контролю над цією територією з метою "продемонструвати свою прихильність мирному об'єднанню".

Він також пропонував не прив'язувати питання окупованого Донбасу і питання окупації Криму.

Ще однією пропозицією бізнесмена є згода України на поступове зняття санкцій з РФ.

Ці пропозиції викликали обурення громадськості. На знак протесту політиків закликали бойкотувати сніданок Пінчука.

Пізніше стало відомо, що президент Петро Порошенко та віце-спікер з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе проігнорують сніданок Віктора Пінчука в Давосі.

Натомість його відвідають деякі депутати.

 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування