У суді над Єфремовим оголосили перерву до понеділка

П'ятниця, 24 лютого 2017, 15:33

Старобільський райсуд Луганської області оголосив технічну перерву у розгляді по суті кримінального провадження щодо колишнього керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова до 10:00 27 лютого.

Відповідне рішення було ухвалене 24 лютого, засідання транслювалося на youtube-каналі Судової влади України.

"У справі оголошується технічна перерва, тому що на сьогоднішній день обвинуваченому не доставлені матеріали (...) дочекаємося понеділка", - зазначив суддя.

Перед тим суд задовольнив прохання прокуратури про приєднання до матеріалів провадження клопотання про допит свідків.

Також суд встановив порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні. Спочатку планують вивчити письмові матеріали, далі вирішать питання щодо допиту свідків, а також допитають Єфремова.

Як відомо, 9 лютого Єфремова в Старобільському райсуді Луганської області звільнили з "камери" на період судового засідання.

Тепер під час судового процесу колишній нардеп сидітиме поруч зі своїми адвокатами, бо такою, за словами юристів, є практика Європейського суду з прав людини, і їхній підзахисний став першим українцем, до якого вона була застосована.

17 січня 2017 року Старобільський суд продовжив Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 17 березня.

Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); в пособництві в захопленні управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України).

Також його звинувачують у зумисних діях з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, вчинені представником влади за попередньою змовою групою осіб, що призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Екс-"регіонала" звинувачують у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту.

Українська правдаpowered by lun.ua