Тандіт: СБУ незабаром допитає Савченко через поїздку до бойовиків

Понеділок, 27 лютого 2017, 02:04

Служба безпеки України планує в найближчі дні допитати народного депутата Надію Савченко.

Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу "112 Україна", передає "Радіо Свобода".

"У нас дуже багато запитань, ми чекаємо Надію Савченко до себе "в гості". Звичайно, ми будемо її опитувати, в тому числі в одній із кримінальних справ як свідка. Тим більше, що вона спілкувалася з представниками незаконних військових формувань. І ми, звичайно ж, будемо ставити їй дуже багато запитань", - сказав Тандіт, але точної дати допиту не вказав.

Коментуючи поїздку Савченко на контрольовані бойовиками території, Тандіт сказав, що вони не є корисними для звільнення українських полонених.

"На жаль, будь-який такий візит перетворюється на маніпуляцію свідомістю людей. Дуже делікатна тема, максимально політизована. Нам заважають такі візити робити все, щоб хлопці звільнялися", - сказав Тандіт.

Він також додав, що Надію Савченко "використовують фактично спецслужби Росії".        

Раніше керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук вже говорив, що СБУ має намір провести розмову з Савченко на предмет її відвідин Донецька.

24 лютого Савченко повідомила, що відвідала дві камери, де утримують шість українських військовополонених. 25 лютого нардеп опублікувала список українських полонених, яких вона відвідала в ОРДЛО - 34 особи.

Після цього бойовики "ДНР" заявили, що хочуть зробити "візит у відповідь" до Києва.powered by lun.ua