ДСНС вимагає закрити 17 медичних і соцзакладів на Одещині

24 листопада 2017, 19:56

Головне управління державної служби з надзвичайних ситуацій вимагає через суд закрити 17 медичних і соціальних закладів в Одеській області до усунення порушень, пов'язаних із пожежною безпекою.

Про це повідомила депутат Одеської облради Ірина Ковалиш, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що наразі відповідні позови розглядає Одеський окружний адміністративний суд.

Реклама:

"Ініціатором серії позовів є головне управління ДСНС в Одеській області. Відповідачі - керівники комунальних закладів сфери освіти, медицини та соціальної політики, в яких співробітники ДСНС здійснили перевірки стосовно виконання вимог і дотримання заходів пожежної безпеки та виявили порушення. Основна вимога ДСНС до порушників - "вжиття заходів реагування у вигляді повного припинення роботи", - розповіла Ковалиш.

Серед закладів, які вимагає закрити облуправління ДСНС, - обласна психіатрична лікарня №4, кілька райлікарень, санаторіїв, одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни, одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер, одеська обласна клінічна лікарня.

Як відомо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. В результаті загинуло троє дітей. Також до лікарні доставлено двоє неповнолітніх.

РЕКЛАМА:

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв у суботу радник начальника ГУ Нацполіціі в Одеській області Руслан Форостяк, підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку,  ці особи затримані в порядку ст. 208 КПК.

Мер Одеси Геннадій Труханов відсторонив від посади голову Київської райадміністрації Одеси Володимира Сушкова, директора табору Саркісяна і його заступника, який відповідав за пожежну безпеку закладу.

Директор департаменту освіти Олена Буйневич сама подала у відставку.

18 вересня Київський районний суд заарештував без права внесення застави підозрюваного в порушенні правил пожежної безпеки директора дитячого табору "Вікторія".

Цього ж дня без права внесення застави суд заарештував виховательку дитячого табору Наталю Янчик. Згодом стало відомо, що вона звільнилась з роботи у таборі за місяць до трагедії.

28 вересня апеляційний суд Одеської області звільнив Янчик з-під варти на поруки народного депутата від БПП Мустафи Найєма.

Пізніше слідчі заявили, що пожежа в дитячому таборі "Вікторія" могла статися через забутий та увімкнений кип'ятильник в одній із кімнат, де жив вихователь табору.

ДСНС Одеса суд
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування